Vokální trio s královským fanouškem

Když Italka Marcella Puppini vyrůstala, fascinovala ji 40. léta 20. století a vše, co je s nimi spojeno. Ráda tak sledovala staré filmy, poslouchala hudbu z oné doby a i přizpůsobovala se i oblékáním. V pubertě dokonce dotáhla svoji vizáž k takové dokonalosti, že nosila stažený pas a rty si malovala rudě. Při studiu na Music College v Londýně se setkala s Kate Mullins a Emma Smith. A tehdy se zrodil nápad, založit skupinu. Sice časem došlo k několika změnám v její sestavě, ale cíl dělat na jevišti show, zůstal. Dnes jsou tedy vokálním triem, které se rozhodně nedá přehlédnout ani přeslechnout.

Publikum si dámy získávají těsnými harmoniemi, které zpívají, swingovými re-aranžemi moderních populárních songů nebo jejich dokonalým retro-futuristickým smyslem pro módu. Hudba je povětšinou v jejich rukách, stejně tak jako choreografie a kostýmy. Tento třílístek miluje pastelové barvy a čokoládovou. Na stylu, kterým se oblékají, si velmi zakládají a věří, že o nich divákovi hodně napoví ještě dříve, než zazní jejich hudba.

Se čtyřmi alby na svém kontě jsou momentálně nejproduktivnější skupinou svého typu a mezi jejich fanoušky se hrdě řadí například i princ Charles.

Objevují na nejprestižnějších světových podiích, např. Koko a The Shepherd’s Bush Empire v Londýně, l’Olympia v Paříži, The Greek v L. A., B. B. King’s v New Yorku nebo na festivalu Glastonbury.

 

 

 

 

Hledat v článcích: Program 2017Koncert na přáníPuppini Sisters